Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

P.M. Nieruchomości

Kościelna 2 Rybnik

Mapa

32 424 47...

32 424 47 88

508 070 593

biuro nieczynne: 9:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

O nas

Nasza skuteczność oparta jest na mocnych filarach wieloletniej praktyki, a także wiedzy zgłębianej ustawicznym procesem szkoleń z zakresu rynku nieruchomości.

Pełen zakres usług świadczonych przez nasze biuro.

1. Ustalanie stanu prawnego nieruchomości w oparciu o pełną dokumentację:

- kontrola stanu prawnego w tym: weryfikacje ksiąg wieczystych, dokumentacji ewidencji gruntów, wspólnot

mieszkaniowych i spółdzielni

- pozyskiwanie dokumentów we wszystkich wymaganych instytucjach

- prostowanie stanów prawnych i geodezyjnych nieruchomości

- prostowanie zapisów w księgach wieczystych

- sporządzanie niezbędnej dokumentacji przy sprzedaży nieruchomości rolnych i leśnych (współpraca z KOWR)

2. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i marketing:

- wizytacja obiektu

- ustalanie ceny ofertowej, popartej analizą rynku

- wykonywanie zdjęć i filmów

- projekty reklam

- ustalanie strategii sprzedaży (ogłoszenia na portalach, banery, filmy, pozycjonowanie ofert)

3. Proces sprzedaży:

- organizacja spotkań z potencjalnym klientem

- pomoc w negocjacjach

- pomoc w procesie finansowania transakcji

- kompletowanie dokumentów niezbędnych do finalizacji transakcji

- protokoły zdawczo-odbiorcze i przekazywanie nieruchomości nowym nabywcom lub najemcom

Ponadto służymy pomocą i wsparciem w procesie:

- wyodrębniania mieszkań i lokali

- wznawiania granic

- podziałach i scalaniach nieruchomości

- sprawach spadkowych

- wykreślania wpisów w księgach wieczystych o charakterze archaicznym lub bezprzedmiotowym.

Na życzenie klienta wykonujemy opinie i ekspertyzy dotyczące wartości nieruchomości.

Nasze usługi świadczymy z pełnym zaangażowaniem i pasją, stawiając na ich jakość oraz indywidualne podejście do każdej sprawy i klienta.

Zapytaj nas, a odpowiemy na każde z nurtujących pytań dotyczące Twojej nieruchomości.

Doradzimy i podpowiemy jak dobrze sprzedać, jak bezpiecznie kupić, jaką wybrać drogę finansowania zakupu nieruchomości w konkretnym czasie i na konkretnie wybranym rynku.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce.

Serdecznie zapraszamy

P.M.Nieruchomości

44-200 Rybnik ul. Kościelna 2

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

80

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia P.M. Nieruchomości

Filtruj

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże rozkładowe mieszkanie dla Twojej rodziny - Gliwice ul. Perłowa - zapraszamy serdecznie! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-5 o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,90 m² 28,36 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w Rybniku przy ulicy Dąbrówki do wynajęcia od zaraz - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,90...

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,70 m² 6 463,20 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne i eleganckie mieszkanie w pożądanej lokalizacji - Rybnik Chwałowice ul. Kupiecka - zapraszamy na prezentację. Zapraszamy do zapoznania...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie dla singla w Rybniku Chwałowicach - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 14 m2 w Rybniku...

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł600 m² 3 750 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Unikatowa oferta w wyjątkowej lokalizacji - Brenna, powiat cieszyński, województwo śląskie. * kliknij w ikonę Video, aby zobaczyć film...

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł145 m² 3 586,21 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Rezerwacja oferty Cisza, przestrzeń i sielskie otoczenie - dom w Rudach - zapraszamy na prezentację. Zapraszamy do zapoznania się z oferta...

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł3 150 m² 130,16 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt o imponującym areale - Rudyszwałd, powiat raciborski, gmina Krzyżanowice - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł895 m² 145,25 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w spokojnej miejscowości - Ruda Kozielska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Rudzie...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł998 m² 199,40 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w atrakcyjnej lokalizacji - Rybnik Kamień - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży, działkę budowlaną o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł31 700 m² 8,52 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rola z lasem w Wilczej - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę o dużym areale 31700m2 w Wilczej, gmina Pilchowice, powiat Gliwice,...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Parterowy dom w Świerklanach- inwestycja w toku. Świerklany, miejscowość położona około 9 km od ścisłego centrum Rybnika - to tu powstaje...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Dom Książenice, ładna działka - zabudowa bliźniacza- zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Książenice, gmina...

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Luksusowy, dwupoziomowy apartament do wynajęcia - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia piękny i stylowy, dwupoziomowy apartament...

Szczegóły ogłoszenia

36,84 zł/m²380 m² 14 000 zł

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia warsztat stolarski + powierzchnia wystawowo-sprzedażowa - Żytna k/ Rybnika - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia obiekt z przeznaczeniem...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł275 m² 4 545,45 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Imponująca willa z uroczym ogrodem - Książenice k/rybnika - serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł800 m² 287,50 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybnik Zamysłów - działka budowlana z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 800 m2 w Rybniku...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł3 291 m² 169,86 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora - teren pod budownictwo mieszkaniowe Rybnik Zamysłów. Oferujemy do sprzedaży, teren o powierzchni 3291m2 z przeznaczeniem pod...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja oferty Nie za duży, nie za mały - dom taki w sam raz - Bargłówka - zapraszamy serdecznie na prezentację. Zapraszamy do zapoznania się...

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik Chwałowice ul. Pukowca - M-3 z balkonem - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży kompaktowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, usytuowane na drugim...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł5 362 m² 298,40 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dla inwestora! Duża działka budowlana - Rybnik Ochojec. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, dużej działki budowlanej...

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł196 m² 4 081,63 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Rezerwacja oferty Ponadczasowy design, który pozostaje aktualny pomimo zmieniających się trendów, klasyka z nowoczesnymi akcentami. Przemyślana,...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł490 m² 4 693,88 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:654 m²

Okazały, dochodowy obiekt inwestycyjny w centrum miasta - zapraszamy na prezentację! Oferujemy do sprzedaży, nieruchomość komercyjną w ścisłym...

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł370 m² 14,86 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Hala magazynowa do wynajęcia - Rybnik centrum - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową w ścisłym centrum Rybnika - doskonała...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom do wynajęcia - Rybnik Ligota - zapraszamy. Przeznaczenie - biura, gabinety, pracownie lub mieszkanie dla pracowników firm (wyłącznie kadra kierownicza)....

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł518 m² 301,16 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Rybnik Ochojec - zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w skład, której według...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34,50 m² 6 666,67 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Duża, wygodna kawalerka z potencjałem aranżacyjnym - zapraszamy na prezentację! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2...

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy - super lokalizacja - zapraszamy na prezentację! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod...

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 920 m² 44,27 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych - wyjątkowa lokalizacja - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę w Rybniku Stodołach...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Duży dom z ogromnym potencjałem w willowej części miasta - Rybnik Północ - zapraszamy. Najlepsze miejsce do życia w Rybniku - wszystko co...

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 540 m² 90,25 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z widokiem na staw- rybnik Kłokocin. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, niezabudowaną w Rybniku dzielnica Kłokocin....

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł750 m² 66,67 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rekreacyjne w zielonej i spokojnej dzielnicy Rybnika - zapraszamy serdecznie. Oferujemy do sprzedaży cztery działki o różnym...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 733 m² 43,61 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z potencjałem - Radlin - zapraszamy. *Zachęcamy do zobaczenia filmu z drona- kliknij w ikonę video. Oferujemy do sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybnik Zamysłów - działka budowlana! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 w Rybniku Zamysłowie przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł70,96 m² 4 650,51 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzeń z nieograniczonym potencjałem aranżacyjnym - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70,96 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł772 m² 123,06 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty Ładna działka budowlana - Rybnik Popielów - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 772 m2...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 940 m² 96,45 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Duża, atrakcyjna działka budowlana w Suminie - serdecznie zapraszamy. *kliknij w ikonę Video - zobacz film z drona Oferujemy do sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł13 834 m² 64,33 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka dla inwestora - w sąsiedztwie autostrada A1. Oferujemy do sprzedaży działkę komercyjną w Bełku przy ulicy Głównej (z wjazdem od...

Szczegóły ogłoszenia

28,70 zł/m²80,13 m² 2 300 zł

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy - biura, pracownie, gabinety - Rybnik ul. Raciborska. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na...

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

Mirella Chmielewska

Mirella Chmielewska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Klimatyczne mieszkanie w stylu rustykalnym - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do wynajęcia eleganckie, pięknie urządzone...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij